ESBALDER ile DAK arasında iş birliği ve destek protokolu imzalandı

ESBALDER ile DAK arasında iş birliği ve destek protokolu imzalandı
ESBALDER ile DAK arasında iş birliği ve destek protokolu imzalandı 04 Mart 2020 Çarşamba, 10:29Güncelleme: 04 Mart 2020 Çarşamba, 11:00Eskişehir Olta Balıkçıları ve Doğal Yaşamı Koruma Derneği (ESBALDER) ile Eskişehir Dorlion Arama Kurtarma Derneği (DAK) arasında iş birliği ve destek protokolü imzalandı.

Eskişehir Olta Balıkçıları ve Doğal Yaşamı Koruma Derneği (ESBALDER) ile Eskişehir Dorlion Arama Kurtarma Derneği (DAK) arasında iş birliği ve destek protokolü imzalandı.
DAK Başkanı Abdullah Aydıngör, imzalanan protokol ile ilgili yaptığı açıklamada, ‘’Amacımız, ESBALDER’in doğa ve balıkçılık eğitimlerinde; doğada yapılacak kısımlarında, tam anlamıyla yanlarında olacağız, iş birliği sağlayacağız ve dayanışma ve destek içinde olacağız’’ dedi.
ESBALDER Başkanı Osman Demirtaş ise; ‘’DAK ile, ESBALDER’de yaptığımız protokol gereği; birlikte dayanışma ve iş birliği içinde olacağız. Bizleri Eskişehir’de yalnız bırakmayan DAK yönetimi ve üyeleri, bizleri son derece sevindirdi. Hedefimiz; gelecek nesillere, Doğa ve Sportif Olta Balıkçılığını doğru bir şekilde aktarmaktır’’ dedi.

Product added to cart

Ücretsiz olarak erişim imkanı sağlayan bu uygulama sayesinde dilediğiniz yayına habere ulaşabilirsiniz.

Gelişmelerden İlk siz haberdar olmak için uygulamayı yükleyiniz..

Bi Tık Yeter…!