HAVALI SİLAHLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARIŞMA BAŞLAMA LİSTELERİ (SERİLER) VE PROGRAM

TÜRKİYE ATICILIK VE AVCILIK FEDERASYONU
HAVALI SİLAHLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
19 – 24 MART 2021 – MERSİN / ERDEMLİ
YARIŞMA PROGRAMI
19 Mart 2021 Cuma –
Ekipman Kontrol (Havalı Tabanca Bayanlar) 09:00 – 17:00
Serbest Antrenman (Havalı Tabanca Bayanlar / Erkekler) 09:30 – 12:30
Havalı Tabanca Yarışmaları Tertip Kurulu Toplantısı 12:00
Havalı Tabanca Resmi Antrenman (Bayanlar) 1. Seri 13:30 – 14:30

  1. Seri 14:45 – 15:45
  2. Seri 16:00 – 17:00

20 Mart 2021 Cumartesi –
Ekipman Kontrol (Havalı Tabanca Bayanlar / Erkekler) 08:30 – 17:30
Havalı Tabanca Yarışmaları (Bayanlar) 1. Seri 09:00 – 10:15

  1. Seri 11:15 – 12:30
  2. Seri 13:30 – 14:20

Büyük Bayanlar Final 12:30
Genç Bayanlar Final 14:15
Ödül Töreni 16:30
Havalı Tabanca Resmi Antrenman (Erkekler) 1. Seri 14:45 – 15:45

  1. Seri 16:00 – 17:00
  2. Seri 17:15 – 18:15
    4 Seri 18:30 – 19:20

21 Mart 2021 Pazar –
Ekipman Kontrol (Havalı Tabanca Erkekler) 09:00 – 17:30
Havalı Tabanca Yarışmaları (Erkekler) 1. Seri 09:00 – 10:15

  1. Seri 11:15 – 12:30
  2. Seri 13:30 – 14:45
  3. Seri 15:45 – 16:35

Büyük Erkekler Final 14:00
Genç Erkekler Final 16:15
Ödül Töreni 17:30
Sayfa
2
22 Mart 2021 Pazartesi –
Ekipman Kontrol (Havalı Tüfek Bayanlar) 09:00 – 17:00
Serbest Antrenman (Havalı Tüfek Bayanlar / Erkekler) 09:30 – 12:30
Havalı Tüfek Yarışmaları Tertip Kurulu Toplantısı 12:00
Havalı Tüfek Resmi Antrenman (Bayanlar) 1. Seri 13:30 – 14:45

  1. Seri 15:00 – 16:15
    23 Mart 2021 Salı –
    Ekipman Kontrol (Havalı Tüfek Bayanlar / Erkekler) 09:00 – 17:00
    Havalı Tüfek Yarışmaları (Bayanlar) 1. Seri 10:00 – 11:15
  2. Seri 12:15 – 13:30

Büyük Bayanlar Final 13:30
Genç Bayanlar Final 15:15
Ödül Töreni 17:00
Havalı Tüfek Resmi Antrenman (Erkekler) 1. Seri 14:00 – 15:15

  1. Seri 16:00 – 17:15
    24 Mart 2021 Çarşamba –
    Havalı Tüfek Yarışmaları (Erkekler) 1. Seri 10:00 – 11:15
  2. Seri 12:15 – 13:05

Büyük Erkekler Final 13:00
Genç Erkekler Final 15:00
Ödül Töreni 17:00
AÇIKLAMALAR :

  • Her sporcu kendi serisinde/saatinde ve belirlenmiş olan atış yolunda antrenman yapacaktır.
  • Yarışma Başlama Serileri sporcu sayısı/yol sayısı prensibine uygun şekilde hazırlanmış olup, silah
    çakışması v.b. nedenlerle seri artırımına gidilmeyecektir,
  • Yarışma saatleri zorunlu nedenlerle değişiklik gösterebilir. Ancak, nihai değişiklikler Yarışma Tertip
    Kurulu Toplantısında ve Tertip Kurulu Kararları ile yapılacaktır. Bu nedenle, Tertip Kurulu
    Toplantısına katılım büyük önem arz etmekte olup, sonrasında yapılacak olan itirazlar ya da
    değişiklik talepleri kabul edilmeyecektir

program.pdf

TÜRKİYE
ATICILIK VE AVCILIK FEDERASYONU
HAVALI SİLAHLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI
19 -24 MART 2021 – MERSİN/ERDEMLİ
YARIŞMA BAŞLAMA LİSTELERİ
20 MART 2021 CUMARTESİ
Güncelleme: 16.03. 2021 – 15:22
10M HAVALI TABANCA BÜYÜK BAYANLAR
08:30 09:00
10:15
1
Hazırlık/Deneme: 08:30- Yarışma :09:00 – 10:15
Start
Numarası
Soyisim İsim Kulüp
Kodu Kulüp Açıklaması Grup Takım Yol
Numarası
Hazırlık Deneme Yarışma
12040 AKSAKAL AYBİKE GHS-06 ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 50
10781 GATFAR İDİL BBS-14 BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 51
11320 GÜRLER DAMLA EGS-26 ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 52
11513 SUNAL BUSE NUR GAA-17 GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ 1 53
12235 KARACA AYŞE SUDE MBB-44 MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 54
11862 TAMEH ESRAA FRD-33 MERSİN FERDİ 1 55
Hazırlık/Deneme: 10:45 – Yarışma :11:15 – 12:30
11319 LÖKELİ AZRA GHS-06 ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 2
10030 KOÇAK BÜŞRA EHS-38 ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 3
11259 MUTLUER BETÜL BBS-14 BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 4
11510 AR BEYZA GAA-17 GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ 2 5
11843 GÜVEN BUSE GSE-38 GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ – KAYSERİ 2 6
12191 YILMAZ DİLEK FRD-34 İSTANBUL FERDİ 2 7
11639 DELİGÖZ BİLGE IAI-35 İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 2 8
11826 YÜKSEL AMİNE KGM-43 KÜTAHYA – GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 9
11236 ÖZLÜ DERYA NAZ NTA-61 NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 2 10
10772 TARHAN GÜLSUNAR OIG-06 OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 11
11828 KÜÇÜKGÖL ASLI MAB-54 SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ 2 12
10639 AÇIKALIN EZGİ SBB-27 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 13
12200 ADSIZ HİLAL ADA-02 ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ 2 14
10819 ÇEKİÇ BEYZANUR GHS-06 ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 15
12274 ERDOĞAN HAYRUNNİSA GSK-07 ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 16
11260 ÇİNAR RÜMEYSA BBS-14 BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 17
10025 KOÇAK ZEHRA EHS-38 ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 18
11514 AR ÇAĞLA GAA-17 GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ 2 19
10379 CEYLAN ŞERİFE NEHİR GSE-38 GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ – KAYSERİ 2 20
12318 EMEKSİZOĞLU ZEYNEP FRD-34 İSTANBUL FERDİ 2 21
11916 KAYA SEMİHA ESİN IAI-35 İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 2 22
11303 SAYGILI DİLARA KGM-43 KÜTAHYA – GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 23
10096 AYDOĞAN NİDA AOS-33 MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 24
10455 GÖKHAN GÖKSU NTA-61 NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 2 25
10490 YILMAZ ŞİMAL OIG-06 OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 26
10717 KAÇAR IŞIL MAB-54 SAKARYA MERKEZ AVCILAR ATICILAR VE BALIKÇILAR FEDERE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ 2 27
10631 ÖZKABALCI İPEK SBB-27 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 28
11330 KARLAPAK GÖZDE NUR GHS-06 ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 29
10492 ÇETİN DOĞA AIK-06 ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 30
10017 ÇOBAN BİLGE EGS-26 ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 31
10674 AKÇAM GÖKSU GUS-06 GAZİ ÜNİVERSİTESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 32
12286 SEZEK MELİKE GAA-17 GELİBOLU AVCILAR VE ATICILAR DERNEĞİ 2 33
11484 BUGUR TUĞBA GSE-38 GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ – KAYSERİ 2 34
10670 ÇÜRÜK İLAYDA NUR IAI-35 İZMİR ATICILIK İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 2 35
11306 YÜKSEL EDA NUR KGM-43 KÜTAHYA – GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 36
10451 TURAN SILA NTA-61 NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 2 37
11541 ŞENOĞLU BEGÜM OSA-54 ÖZEL SAKARYA ATICILIK KULÜBÜ DERNEĞİ 2 38
11926 KAFADAR ÜLGER AYLİN SBB-27 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 39
11935 KURT SILA GHS-06 ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 40
10174 ALEV BİLGE BBK-55 BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 41
12026 ERDİNÇ ŞEYMA GGS-06 GAZİ GÜCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 42
11858 PAKSOY EMİNE BÜŞRA KGS-46 KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 43
10170 YILMAZ YASEMİN BEYZA OIG-06 OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 44
10577 GÜLTEKİN ZEYNEP GÖKÇE GHS-06 ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 45
12217 YILDIRIM ŞENAY ADA-02 ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ 2 46
11964 TUNCA YASEMİN EGS-26 ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 47
12276 GÜLSEVEN İLAYDA MBB-44 MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 48
10799 KAYMAKÇI ZEYNEP PRS-55 SAMSUN PARS SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 49
11920 CİVELEK SUDEM BEYZA GHS-06 ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 50
12198 ÖZTÜRKLER HATİCE SILA FRD-34 İSTANBUL FERDİ 2 51
10M HAVALI TABANCA GENÇ BAYANLAR
08:30 09:00
10:15
10:45 11:15
12:30
2
Hazırlık/Deneme: 10:45 – Yarışma :11:15 – 12:05
Start
Numarası
Soyisim İsim Kulüp
Kodu Kulüp Açıklaması Grup Takım Yol
Numarası
Hazırlık Deneme Yarışma
12161 GÖNÜLER EMİNE AAS-80 OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 52
12303 ERYAŞ SELEN OBS-16 BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 53
11257 GEÇİM AYSEMA AOS-33 MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 54
11282 ÇAYIR ZEYNEP AAS-33 AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 55
12045 DAŞÖZ ŞEVVAL SU AAS-80 OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 56
10381 KORKUT HASRET NUR GSE-38 GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ – KAYSERİ 2 57
Hazırlık/Deneme: 13:00 – Yarışma :13:30 – 14:20
11425 KAŞ İKRA AAS-80 OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 2
10357 ERDUR KÜBRA AOS-33 MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 3
11882 AKKOYUN İKLİM AY KGS-46 KAHRAMANMARAŞ GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 4
11867 KURTOĞLU FATMA TUANA GSE-38 GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ – KAYSERİ 3 5
11801 UYAN ELİF ADA-02 ADIYAMAN ATICILIK GENÇLİK VE SPOR İHTİSAS KULÜBÜ 3 6
10773 ÇETİN DAMLA AIK-06 ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 7
12279 UZUN İREM SAADET BBS-14 BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 8
11426 KAŞ İLKNUR AAS-80 OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 9
12263 ÖZMEN EYLÜL EGS-26 ESKİŞEHİR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 10
11932 KAYNAK ZERDA KAK-46 KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 11
12273 İNANÇ HATİCE GSK-07 ANTALYA GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 12
10383 KORKUT MERYEM NUR GSE-38 GENÇLİK VE SPOR ETKİNLİKLERİ KULÜBÜ DERNEĞİ – KAYSERİ 3 13
11817 KARAPINAR ALEYNA SU AOS-33 MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 14
12278 ÖCAL İREM AAS-80 OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 15
11280 YILMAZ DENİZ AAS-33 AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 16
11857 ASLANKIRAN ELİF GÜL KGM-43 KÜTAHYA – GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 17
11406 ESER YAREN AAS-80 OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 18
11053 ŞAHİN MELİKENUR BBK-55 BAFRA BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 19
11448 SUNGUR ALYA NTA-61 NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 3 20
11644 YILMAZ ARZU NAZ EHS-38 ERCİYES HAVALI SİLAHLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 21
10M HAVALI TABANCA YILDIZ BAYANLAR
10:45 11:15
12:05
13:00 13:30
14:20
3
Hazırlık/Deneme: 13:00 – Yarışma :13:30 – 14:20
Start
Numarası
Soyisim İsim Kulüp
Kodu Kulüp Açıklaması Grup Takım Yol
Numarası
Hazırlık Deneme Yarışma
12264 İPAR FATMA NUR GAP-63 ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 26
12183 YILMAZ AYLİN FRD-34 İSTANBUL FERDİ 3 27
12256 DUMAN ELİF OBS-16 BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 28
12298 KILIÇ NİSA NUR GAP-63 ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 29
12190 TOPAKTAŞ DEREN FRD-34 İSTANBUL FERDİ 3 30
12195 İPEK EYLÜL NİSA GAP-63 ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 31
12205 MAHMOUD KHADIGA AHMED MAHMOUD
ELSAYED
FRD-34 İSTANBUL FERDİ 3 32
12306 MERMER SÜMEYRA SULTAN GAP-63 ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 33
12187 ANBARCILAR BEYZA OBS-16 BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 34
12296 KILIÇ NECLANUR GAP-63 ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 35
12261 ERCAN ESİLA ECRİN OBS-16 BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 36
12320 DEMİR ESMA GHS-06 ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 37
12162 ESER İKRANUR AAS-80 OSMANİYE AVSPOR AVCILAR VE ATICILAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 38
12178 YILMAZ ALEYNA FRD-34 İSTANBUL FERDİ 3 39
11443 AKKAYA SERRA GMS-61 TRABZON GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 40
11533 ERYAKALI MİNA NUR BBS-14 BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 41
11383 YILMAZ BİLGE SENA OIG-06 OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 42
12229 ÖZDEMİR ŞEVVAL AAS-33 AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 3 43
10M HAVALI TABANCA MİNİK BAYANLAR
13:00 13:30
14:20
4
Hazırlık/Deneme: 08:30 – Yarışma :09:00 – 10:15
Start
Numarası
Soyisim İsim Kulüp
Kodu Kulüp Açıklaması Grup Takım Yol
Numarası
Hazırlık Deneme Yarışma
10767 YILDIRIM NURSİ TALHA HGS-70 HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ 1 2
10744 AKTAŞ AHMET KEREM GAD-06 GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 3
10066 DİKEÇ YUSUF JGK-06 JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 4
10156 BANAR GÖKHAN SBB-27 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 5
10031 ERYİĞİT GÖKHAN PLG-55 SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 6
12252 YILMAZ ÇAĞRI TSK-06 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ 1 7
10263 ÇOBAN TAYLAN EMRE YKC-34 YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 8
10477 ÖZER HAKAN GHS-06 ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 9
11673 ERTAŞ KÜRŞAD GÜVEN AIK-06 ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 10
10866 CANCA MEHMET CEVAT FRD-10 BALIKESİR FERDİ 1 11
11750 ŞİMŞİT CEMAL ALTAN GSK-25 ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 12
12182 UĞUR ATİLA HES-50 HASAN EMMİ ÇEVRE EĞİTİM KÜLTÜR SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ 1 13
10879 YÜCEL MAHMUT JGK-06 JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 14
12281 KOCABAŞ GÖKHAN KMA-46 KAHRAMANMARAŞ AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 15
10355 YUNLU MEHMET ÖNDER AOS-33 MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 16
11218 İPEK EROL PLG-55 SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 17
11804 SEVAL MUSTAFA TSK-06 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ 1 18
10088 YİĞİT ZAFER YKC-34 YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 19
12321 DAĞGÜDEN MEHMET REŞAT GAP-63 ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 20
12215 DEMİREL SERDAR FRD-50 NEVŞEHİR FERDİ 1 21
12270 KARAASLAN HASAN BURAK OBS-16 BURSA OSMANGAZİ BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 22
10179 ERKAHYA KEMAL GHS-06 ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 23
11211 AKTAŞ YAKUP GSK-25 ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 24
10327 REYHANOĞLU OSMAN FRD-10 BALIKESİR FERDİ 1 25
11462 YILDIZ HAMDULLAH AKÇ-68 AKSARAY KÜLTÜR ÇEVRE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 26
11395 KÖLETELİOĞLU BEKİR GHS-33 MERSİN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 27
10172 YILMAZ MURAT PLG-55 SAMSUN POLİS GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 28
11872 GÜÇER HASAN FRD-61 TRABZON FERDİ 1 29
10261 ÜNLÜTÜRK ALİ YAŞAR YKC-34 YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 30
10942 GÜÇLÜ AYDIN TSK-06 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ 1 31
10443 TAVŞAN BUĞRA NTA-61 NİŞANTAŞI ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 1 32
10151 KILIÇ MURAT FRD-35 İZMİR FERDİ 1 33
10060 VAYSAL CİHAT GSK-27 GAZİANTEP – GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 34
10310 ŞİMŞEK METE BAK-07 BABA AVCILIK ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 35
11388 BÜLBÜL AHMET KGM-43 KÜTAHYA – GENÇLİK MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 36
10264 TOLON GÜRTAN YKC-34 YAKACIK AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 37
10091 GÖKÇEDAĞ ONUR CAN SBB-27 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 38
11080 KESKİN YAVUZ TSK-06 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ 1 39
12232 AĞAOĞLU MEHMET KMA-46 KAHRAMANMARAŞ AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 40
12288 ALBAYRAK METİN FRD-34 İSTANBUL FERDİ 1 41
12308 TOPRAKCIER TURAN HES-50 HASAN EMMİ ÇEVRE EĞİTİM KÜLTÜR SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ 1 42
10054 TUNÇ CİHAN AOS-33 MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 43
10040 GÜRBÜZ HÜSEYİN OUS-26 ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 44
10384 ERYAKALI BÜLENT BBS-14 BOLU BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 45
10122 AKSU KEMAL AIK-06 ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 46
12019 ÇELİK UĞUR AAS-33 AKDENİZ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 47
11250 BAYRAK HAYATİ DAB-06 DAB ATICILIK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 48
10103 PAKSOY MUSTAFA MELİH GAD-06 GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 49
12233 UZUN AHMET JGK-06 JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 50
12300 BİLĞİN REMZİ HGS-70 HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ 1 51
10149 AKGÜN ALİ YAŞAR KYP-21 KAYAPINAR HALK EĞİTİM MERKEZİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 52
10284 YEŞİLÖZ HABİP OIG-06 OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 53
12211 AKGÜL MUSTAFA FRD-33 MERSİN FERDİ 1 54
11948 OĞUZHANOĞLU MURAT KAK-46 KAHRAMANMARAŞ ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 1 55
10M HAVALI TABANCA BÜYÜK ERKEKLER
21 MART 2021 PAZAR
08:30 09:00
10:15
5
Hazırlık/Deneme: 10:45 – Yarışma :11:15 – 12:30
10043 ÖZTÜRK DOĞAN KEM-42 KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ 2 2
10271 KILINÇ YUNUS EMRE HGS-70 HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ 2 3
12322 İPEK MEHMET GAP-63 ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 4
10035 ÇAM ÖMER KEM-42 KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ 2 5
10758 AKÇAM GÖRKEM NEŞET GAD-06 GAZİ ATICILIK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 6
10168 YUSUFOĞLU HALİT OIG-06 OSMANLI İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 7
11107 SAĞLAM SÜLEYMAN AIK-06 ATAK İZCİLİK VE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 8
12193 DÜNDAR EBU BEKİR HGS-70 HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ 2 9
10666 TOPRAK MUHAMMED KEM-42 KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ 2 10
10059 SOYSAL HANİFİ FAZLI SBB-27 ŞAHİNBEY BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 11
12302 SARICA MUSTAFA KEMAL KMA-46 KAHRAMANMARAŞ AVCILIK VE ATICILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 12
11274 ÖZYURT EMİRHAN GSK-25 ERZURUM GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 13
12196 ÇELİK FERZENDE TSK-06 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ (TSK) SPOR GÜCÜ 2 14
10841 KELEŞ İSMAİL JGK-06 JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 15
10865 ERDUĞAN ÖZGÜR FRD-10 BALIKESİR FERDİ 2 16
12212 KARAPINAR MUSTAFA AOS-33 MERSİN ATICILIK AVCILIK OKÇULUK VE SANAT SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 17
11603 KOÇ KUBİLAY GHS-06 ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 18
12319 NİMETOĞLU ABDURRAHMAN GAP-63 ŞANLIURFA GAP GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 19
12180 YURTTUTAN ARİF HES-50 HASAN EMMİ ÇEVRE EĞİTİM KÜLTÜR SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ DERNEĞİ 2 20
12307 KOŞAR TALHA JGK-06 JANDARMA GÜCÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 2 21
10048 ULUYOL İSMAİL KEM-42 KONYA EMNİYET SPOR GÜCÜ DERNEĞİ 2 22

list_yayin.pdf

Product added to cart

Ücretsiz olarak erişim imkanı sağlayan bu uygulama sayesinde dilediğiniz yayına habere ulaşabilirsiniz.

Gelişmelerden İlk siz haberdar olmak için uygulamayı yükleyiniz..

Bi Tık Yeter…!