Kamil Üçbaş Avdoğa Müzesi

“Müzeler gezmek için değil, hissetmek ve yaşamak içindir.”

Hüsnü Şenlendirici: “Çiftçimizin kıymetini değerini bilelim”

Hüsnü Şenlendirici: Çiftçimizin kıymetini değerini bilelim

5 yıl önce İzmir’de köy hayatı yaşamaya başlayan Hüsnü Şenlendirici, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla çiftçiler için destek istedi. Şenlendirici, “Arkadaşlar bu zor zamanlarda köylümüzün ve çiftçilerimizin değerini, kıymetini iyi bilelim. Köylü çalışmazsa aç kalırız. Bu çok önemli. Köylü milletin efendisidir” ifadelerini kullandı

  • Hüsnü Şenlendirici: Çiftçimizin kıymetini bilelim - Magazin haberleriŞehir hayatından sıkılıp, soluğu doğada alan isimler arasına Hüsnü Şenlendirici de dahil olmuştu.
    • Hüsnü Şenlendirici: Çiftçimizin kıymetini bilelim - Magazin haberleri5 yıl önce İzmir’de çiftlik satın alıp köy hayatı yaşayan klarnet sanatçısı Hüsnü Şenlendirici, sosyal medya hesabından çiftçilere destek çağrısında bulundu.
    • Hüsnü Şenlendirici: Çiftçimizin kıymetini bilelim - Magazin haberleriÖnceki gün sosyal medya hesabından canlı yayın açan Şenlendirici, tarlasında çiftçilerle sohbet etti. 
  • Hüsnü Şenlendirici: Çiftçimizin kıymetini bilelim - Magazin haberleriArdından traktöre binip, tarla ekimi yapan 43 yaşındaki Şenlendirici, takipçilerine şu sözlerle seslendi:
  • Hüsnü Şenlendirici: Çiftçimizin kıymetini bilelim - Magazin haberleriArkadaşlar bu zor zamanlarda köylümüzün ve çiftçilerimizin değerini, kıymetini iyi bilelim. Köylü çalışmazsa aç kalırız. Bu çok önemli. Köylü milletin efendisidir. Öperim hepinizi.
  • Hüsnü Şenlendirici: Çiftçimizin kıymetini bilelim - Magazin haberleri