Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu “TRAP ZAFER KUPASI KATILIMCILARINA ÖZEL ANKET”

Covid-19 küresel salgınının ülkemizdeki etkileri dönemsel ve bölgesel değişkenlikler göstererek devam etmekte olduğundan ve özellikle Konya ilimizde salgınla ilgili söylentilerin resmi makamlarca henüz netliğe kavuşturulmamış olması nedeniyle, 21-23 Ağustos 2020 tarihlerinde Konya’da gerçekleştirilmesi planlanmış olan Trap Ulusal Lig Zafer Kupası yarışması ile ilgili sizlerin görüşüne başvurulması ihtiyacı doğmuş, sporcu talebini önceleyerek verilecek kararların daha tatminkâr olacağı sonucuna varılmıştır.

Bu bağlamda sadece TRAP ULUSAL LİG KATILIM LİSTESİNDE (TÜRKİYE SIRALAMASI) ismi bulunan sporcuların TC Kimlik Numaraları, isimleri ve telefon numaralarını beyan ederek katılacakları, lig sporcuları dışındaki kişilerin ve lig sporcusu olsa dahi mükerrer oylama yapanların dikkate alınmayacağı anketimiz 10.08.2020 tarihi saat 10:00’a kadar yayında olacak, aynı gün öğleden sonra konuyla ilgili değerlendirmemiz açıklanacaktır.

Ankete ulaşmak için TIKLAYINIZ

TRAP ULUSAL LİG ZAFER KUPASI MÜSABAKASINA KATILACAK OLAN SPORCULARA ÖZEL ANKET Kovid-19 küresel salgınının ülkemizdeki etkileri dönemsel ve bölgesel değişkenlikler göstererek devam etmekte olduğundan ve özellikle Konya ilimizde salgınla ilgili söylentilerin resmi makamlarca henüz netliğe kavuşturulmamış olması nedeniyle, 21-23 Ağustos tarihlerinde Konya’da gerçekleştirilmesi planlanmış olan Trap Ulusal Lig Zafer Kupası yarışması ile ilgili sizlerin görüşüne başvurulması ihtiyacı doğmuş, sporcu talebini önceleyerek verilecek kararların daha tatminkâr olacağı sonucuna varılmıştır.

Aşağıdaki anket Kovid-19 tedbirleri kapsamında güncellenmiş faaliyet programımızda yer alan ve 21-23 Ağustos 2020 tarihleri arasında Konya ilinde düzenlenecek olan Trap Zafer Kupası müsabakası ile ilgilidir. Anket yalnızca Trap Ulusal Lig Katılım Listesi’nde (Türkiye Sıralaması) yer alan sporcularımız için açılmıştır. Lig sporcularının dışındaki kişilerin değerlendirmeleri ve lig sporcusu olsa dahi mükerrer oylama yapanların değerlendirmeleri dikkate alınmayacaktır.

Ankete katılabilmek için formu eksiksiz ve hatasız şekilde doldurmanız gerekmektedir.

Anketimiz 10.08.2020 tarihi saat 10:00’a kadar yayında olacak, aynı gün öğleden sonra konuyla ilgili değerlendirmemiz açıklanacaktır.

Anket sonuçları kesin karar hükmünde olmayıp süreç ilgili kurullarımızca günbegün takip edilecek, yapılacak değerlendirmeler sonucunda ilave kararlar alınabilecektir. Amacımız; sporcularımızı ve katılımcılarımızı riske atmaksızın güncel talepleri ve görüşleri göz önünde bulundurmak, hep birlikte ilk kez tecrübe etmekte olduğumuz bu olağandışı dönemi en az hasarla atlatmaktır.

ankete katılım için linki tıklayınız

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeieEKMRV378gsHtQsSKaQ39pXLPx86US7E0LJiqMXVG2j2yQ/viewform

Product added to cart
Ücretsiz olarak erişim imkanı sağlayan bu uygulama sayesinde dilediğiniz yayına habere ulaşabilirsiniz.

Gelişmelerden İlk siz haberdar olmak için uygulamayı yükleyiniz..

Bi Tık Yeter…!