YENİ TARİH BELLİ OLDU… IWA OutdoorClassics 2020magazine

IWA OutdoorClassics
avcılık, atıcılık sporları, açık hava etkinlikleri için ekipman ve sivil ve resmi güvenlik uygulamaları için dünya lideri bir fuar.

Yeni tarih: 3-6 Eylül 2020 Nuremberg

Av aksesuarları veya kişisel koruma olsun: Dünyanın önde gelen ticaret fuarı IWA OutdoorClassics, uluslararası tedarikçilerden yüksek kaliteli silahlar ve açık hava ürünleri göstermektedir. Hafif malzemeleri, mükemmel konforu ve gelişmiş işlevleri deneyimleyin. Sivil ve resmi kendini savunma ekipmanı da çekim merkezidir.

En tanınmış üreticiler ve tüccarlar burada buluşuyor: Avcılık, atıcılık sporları, açık hava etkinlikleri ve güvenlik için ticaret fuarı.

2020 Presse: IWA OutdoorClassics için yeni tarih 2020

Koronavirüsün artan yayılımı (COVID-19) ve Alman hükümetinin kriz yönetim grubu tarafından kabul edilen önemli olayların risk değerlendirmesi ilkeleri ve Bavyera Eyalet Hükümeti’nin uluslararası sergiler için mevcut tavsiyesi dikkate alınarak, NürnbergMesse ertelemeye karar verdi

IWA OutdoorClassics 2020 – Perşembe, 3 Eylül – Pazar, 6 Eylül 2020 .

Tüm katılımcıların, ziyaretçilerin, ortakların ve medyanın planlama güvenilirliği için: IWA OutdoorClassics, önümüzdeki yıllarda Eylül ayı başlarında ve Mart ayı başında / ortasında bir önceki dönemde yer almaya devam edecektir.

EnforceTac / UTSEC 2020 , 1 Eylül Salı ve 2 Eylül 2020 Çarşamba günü gerçekleşecek.

Katılımcıların, ziyaretçilerin ve çalışanların sağlık ve güvenliğinin korunması NürnbergMesse için en önemli önceliktir. Bu sorumluluğun bilincinde olarak ve mevcut durumun dikkatle değerlendirilmesi ve değerlendirilmesinden sonra, NürnbergMesse Yönetim Kurulu bu gerekli koruyucu önlemi kararlaştırmıştır. 

NürnbergMesse Yönetim Kurulu Üyesi Petra Wolf: “IWA OutdoorClassics 2020’yi erteleme kararımızla ilgili gösterdikleri anlayış için tüm müşterilere, ortaklara ve medya temsilcilerine teşekkür ediyoruz. Endüstrideki üst düzey bağlılıktan memnunuz – ulusal ve uluslararası müşterilerle yapılan yoğun müzakereler ve sayısız olumlu görüşmeden sonra, yeni tarihi Eylül ayının başında da takip eden yıllar için seçtik “dedi.

Product added to cart

Ücretsiz olarak erişim imkanı sağlayan bu uygulama sayesinde dilediğiniz yayına habere ulaşabilirsiniz.

Gelişmelerden İlk siz haberdar olmak için uygulamayı yükleyiniz..

Bi Tık Yeter…!